Şirket Profili

Yenikariyer Danışmanlık 2014 yılında danışmanlık kanalını kendisine kariyer hedefi yapmış, profesyonel bir kadro tarafından İnsan Kaynakları alanında hizmet vermek üzere kuruldu.
 
Uzman danışman kadromuz, iş arayan bireylerin yalnızca özgeçmişine göre değil; değerlerine ve kültürlerine göre de en uygun pozisyon için danışmanlık yapmaktadır.
 
Personel istihdamının sancılı ve masraflı bir  süreç olduğunu biliyor ve sizlere bunun bilincinde olarak yaklaşıyoruz. Bu süreçte yaşanan sorunları en aza indirgemek için Yenikariyer ailesine güvenin.
 
Yenikariyer Danışmanlık olarak dün olduğu gibi bugün de, ihtiyaç duyduğunuz her alanda; ilk günkü gibi heyecanlı, dinamik ve profesyonel personellerimizle desteğe hazırız.
 
İşveren olarak İK süreçlerinizi yürütecek, aynı zamanda İŞKUR ve KOSGEB Personel istihdam konusunda Devlet teşviklerinden yararlanmanızı sağlayacak bir çözüm ortağı arıyorsanız; DOĞRU ADRESTESİNİZ.
 

Vizyon ve Misyonumuz

 
Misyonumuz:
Biz; müşteri ve adaylarımız ile aynı dili konuşarak hızlı, rekabet avantajı sağlayacak doğru çözümler üretiyoruz.
 
Vizyonumuz:
Türkiye genelinde sürdürdüğümüz başarılı iş birliklerle; alanında öncü, yol gösteren firmalar arasında yer almaktır.
 

Ne Yapıyoruz ?

Personel İşe alım, Eğitim Süreçleri, İnsan Kaynakları, İnsan Kaynakları Planlaması, İnsan Kaynakları Kariyer Yönetimi, İnsan Kaynakları Genel Yönetimi ve İş planı konusunda hizmet vermekteyiz.
 
Bunun yanı sıra İŞKUR’un Özel istihdam bürosu ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi olan Yenikariyer Danışmanlık şirketimiz, DEVLET TEŞVİKLERİ konusunda uzman kadrosuyla sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
 
İŞKUR ile ortak projeler yürütmekte olan Yenikariyer Danışmanlık şirketimiz , Türkiye’nin 81 iline personel temin edebilmektedir. Bununla beraber seçme - yerleştirme, Ücret Performans Yönetim sisteminin kurulması, Saha eğitim danışmanlığı konusunda da hizmetler vermektedir.
 
Yenikariyer olarak İŞKUR ile yürüttüğümüz İşbaşı Eğitim Programı(İEP) tüm süreçlerinde işverenlerin yanında olup, yapılması gereken işlerini kolaylaştırarak; sorunsuz bir şekilde Programdan faydalanmalarını sağlıyoruz. Bu sayede hem işverene katkı sağlıyoruz, hem de ülkemizin iş gücü istihdamının artmasını amaçlıyoruz.

Aynı zamanda  KOSGEB Nitelikli Personel desteği kapsamında Devlet teşviklerinden “nasıl, ne şekilde, ne oranda faydalanacağınız” gibi konularda sizlere yardımcı olarak, İEP’ te olduğu gibi yine Nitelikli Personel desteğinden faydalanırken de tüm süreçlerde işverenin yanında yol gösterici oluyoruz.
 

Kuruluş, Amaç ve Hedefler

2014 yılında iş hayatına başlayan Yenikariyer Danışmanlık Eylül 2017 sonuna kadar, tüm iş alanlarında küçük, orta ve büyük işletmelere İşkur ve Kosgeb desteğiyle beraber toplam 2500 istihdam gerçekleştirmiştir. Hedefimiz bu sayıyı 2018 yılında tüm Türkiye’de 4000 personel istihdamına çıkarmaktır.
 
Bunun yanı sıra İşkur’un Özel İstihdam Bürosu ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi olan Yenikariyer Danışmanlık şirketimiz, Devlet Teşvikleri konusunda uzman kadrosuyla sizlere yardımcı olmayı hedef belirlemiştir.