Ne Yapıyoruz ?

Personel İşe alım, Eğitim Süreçleri, İnsan Kaynakları, İnsan Kaynakları Planlaması, İnsan Kaynakları Kariyer Yönetimi, İnsan Kaynakları Genel Yönetimi ve İş planı konusunda hizmet vermekteyiz.
 
Bunun yanı sıra İŞKUR’un Özel istihdam bürosu ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi olan Yenikariyer Danışmanlık şirketimiz, DEVLET TEŞVİKLERİ konusunda uzman kadrosuyla sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
 
İŞKUR ile ortak projeler yürütmekte olan Yenikariyer Danışmanlık şirketimiz , Türkiye’nin 81 iline personel temin edebilmektedir. Bununla beraber seçme - yerleştirme, Ücret Performans Yönetim sisteminin kurulması, Saha eğitim danışmanlığı konusunda da hizmetler vermektedir.
 
Yenikariyer olarak İŞKUR ile yürüttüğümüz İşbaşı Eğitim Programı(İEP) tüm süreçlerinde işverenlerin yanında olup, yapılması gereken işlerini kolaylaştırarak; sorunsuz bir şekilde Programdan faydalanmalarını sağlıyoruz. Bu sayede hem işverene katkı sağlıyoruz, hem de ülkemizin iş gücü istihdamının artmasını amaçlıyoruz.
 
Aynı zamanda  KOSGEB Nitelikli Personel desteği kapsamında Devlet teşviklerinden “nasıl, ne şekilde, ne oranda faydalanacağınız” gibi konularda sizlere yardımcı olarak, İEP’ te olduğu gibi yine Nitelikli Personel desteğinden faydalanırken de tüm süreçlerde işverenin yanında yol gösterici oluyoruz.